Uroczyste otwarcie

Dokładnie trzy lata po rozpoczęciu oddana została do użytku inwestycja pod nazwą „Renowacja zabytkowych obiektów kultury oraz rozbudowa Muzeum Diecezjalnego w ramach kompleksu Narew”. Usytuowana przy Szkołach Katolickich sala multimedialna stanowi początek szlaku wiodącego poprzez ulicę Sadową do Kościoła Katedralnego i Muzeum Diecezjalnego. Multimedialne Centrum Kultury przy ul. Polowej składa się z wyremontowanego foyer, sali multimedialnej na 353 miejsca , szatni, i parkingu . Sala została wyposażona w sprzęt multimedialny.

Czytaj więcej: Uroczyste otwarcie

Author: Super User Opublikowano Odsłony: 3798

Włosi w muzeum

  

6 kwietnia 2012 roku na 10 dni przed otwarciem, gościli w progach naszego muzeum młodzi Włosi. Grupa 24 osób pod opieką opiekunów przyjechała na wymianę młodzieży. Współpraca Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka w Łomży ze szkołą włoską trwa już dobrych kilka lat. Młodzież z Polski wyjeżdża na jesieni do Włoch a latem gości u siebie Włochów. Owocuje to pięknymi pracami i kontaktam, które ubogacają życie młodych artystów. Dzięki Dyrekcji Liceum Plastycznego i Opiekunów mieli okazję poznać nasza placówkę "od kuchni" jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć z tej wizyty.

Author: Super User Opublikowano Odsłony: 1767

Witamy na stronie :)

8 czerwca ruszyła strona Muzeum Diecezjalnego w Łomży. Strona będzie przez kilkanaście dni w budowie, dlatego póki co jest tylko fragment tego co chcemy przedstawić. Zachęcamy do odwiedzania naszej witryny i skorzystania z oferty kulturalno-edukacyjnej referowanej przez naszą placówkę. Pozdrawiam miłych Gości: ks. Tomasz Grabowski

Author: Super User Opublikowano Odsłony: 2078
Fundusze Europejskie dla Rozwoju Województwa Podlaskiego
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego - Instytucja Zarządzająca RPOWP

Joomla! ©2012 Open Source. All rights reserved.